mydramalist.info

ESC to close leviathan
  • offline

My List

Profile

last active ~ 11 hours
mood rotten inside
sex female
interests Old School Death Metal/Grindcore/Hardcore-Crust Punk Rock, Britpop, Anime/Manga, Playing guitar, Video games, Norse mythology, Spiritualism, Internal Medicine, Philosophy etc....
located Turkey
born 10 May, 1992
joined 23 Jan, 2011
contributions 47

Favorites

code blue: doctor helicopter kinkyuu kyuumei TV
liar game TV
maou TV
gaksital TV
gi hwanghu TV
 
kenpuu denki: berserk animation
bakemonogatari animation
mononoke animation
jojo no kimyou na bouken animation
shingeki no kyojin animation
one pan man animation
 
Miyazaki Aoi person
Matsuda Shouta person
Ha Ji Won person
Lee Yu Bi person
Seol Hyeon person
Yu Yeon Seok person
 
Uchiha Itachi character
Senjougahara Hitagi character
Busujima Saeko character
Drug Seller character
Rias Gremory character
Trafalgar Law character
 

Activity

planned 0/16
03 Jan, 2018
planned 0/32
27 Jan, 2018
watching 3/95
03 Feb, 2018
planned 0/10
13 Feb, 2018
planned 0/2
~ 1 week
planned 0/10
~ 1 week

Statistics Compatibility

4 watching  222 completed  22 on hold  529 planned  33 dropped  
810 listed titles    86.5 days watched
Compatibility too low to display
no shared titles

About

I'm a big fan of Medical, bloody and gore themed shows/movies. I also like historical, action/war in shows and movies as well. But cheesy romance is a big no no for me. (e.g teenage rom-com shows) I just don't like generic shoujo type of romance stories, they're too cringey for me. Also okay with melodramatic romance shows as long as they're depressive. I don't like happy endings that much.

My Top 5 Medical dramas;
1-Code Blue
2- Godhand Teru
3- Iryuu (Team Medical Dragon)
4- New Heart
5- Beautiful Mind

Comments

general52 13 Feb, 2018
evet öyleyim asdfdsgdfhd ne var bunda ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
general52 26 Dec, 2017
yaşlı göstermiyor ama ya bence o kadar. umarım ikisi de daha fazla yaşlanmadan yine bi filmde oynama şansları bulur.
general52 25 Dec, 2017
aoi'nin yanında kim olsa yakışmaz zaten ya. aoi'nin yanında niteliksiz kalır her erkek :D bi tek asano tadanobu var. aoi ile sanırım 2 tane filmde oynadıydı. özellikle eli eli'de çok iyiydiler. kısmen onları yakıştırıyorum ben. kişiliklerini detaylı bilmediğim için çift olarak nassı olur bilemem tabii amma şöyle derinliği olan sanatsal bir filmde inanılmaz harika iş çıkarır bu ikisi. yan yana görmek hoşuma gidiyor bu ikisini.
general52 24 Dec, 2017
noooooooooo :((((( final haftamdan hemen önce 2017'nin en kötü haberini aldım iyi mi :/ bunlar 2008de bi filmde beraber oynamışlardı kesin o zmn vurulmuştur benim meleğime bu ırz düşmanı. belki de önceki evliliğinin bitme sebebi bu adamdır. ama 2015'den beri sevgililer imiş öyle yazıyor nette. umarım mutlu olur ne diyeyim :'
general52 19 Dec, 2016
peki :(
general52 17 Dec, 2016
o kadar mı kötü ya cidden .s.s.s ya tmm bi aoi etmesinin mümkünatı yok ama benziyor gibi geldi bana. en azından filmdeki karakteri ve oradaki tiplemesi. onun dışında tabii ki aoinin tırnağı etmez ama koca demek ne biliym asfdfghfhj o kadar da kötü değil ya. bi de diğer çinli oyuncuları düşününce güzel sayılır bu bence
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/99/5c/c4/995cc4da090e35c42bee2f9391005b36.jpg
general52 17 Dec, 2016
http://tiyahdk.tumblr.com/post/151502384566/our-times-2015-one-chain-letter-to-me-one-to

çakma aoi miyazaki yapmış çinliler :D ismi Vivian Sung. oynadığı filmi izlerken hal ve hareketleri olsun karakteristik özellikleri olsun tada, kimi wo aishiteru'daki aoiye çok benzettim. normal hali de andırmıyor değil. sırf bu yüzden kadının başka bi filmi var onu da izlemeyi düşünüyorum asfsdghj sence de benziyor mu yoksa acaba ben sırf kısa saç+gözlük görünce direk aklıma miyazaki gelmesinden ötürü benzetmiş olabilir miyim?
general52 24 Oct, 2016
kore ve ya japonyadan sinematik açıdan iyi olmamız mümkün değil. onlarda o tarz teknolojiler çok çok daha iyi. hem teknoloji hem de teknik işinde çok ustalar. dünya çapında kendi tarzlarıyla ve çekim teknikleriyle tanınan bi ton yönetmenleri var. gerçi koreliler bu konuda çok iyi değil ama japonların 1930larda bile çok beğenilen filmleri var 1950-60 arası muazzam bir dönem geçirmiş sinemaları günümüzde ise biz bi filme azıcık animasyon koymaya çalışsak bok ediyoz adamlarsa bu işin en iyisi. japonya görsel efekt konusunda hollywoodla yarışabilecek tek ulusal güç iken şu dediklerine inanamıyorum.
gerçi şimdi yeşilçam hakkında bi şeyler söyleyebilecek yeti de değilim ben. kendimi öyle görmüyorum onu bi kere söyliym ve devam ediym bizim de o dönemlerde fena olmadığımızı düşünüyorum ama dünyayla kıyaslarsak pek bi özelliğimiz yok. hele görüntü ve ses kalitemiz yerlerde 1950lerdeki fransız filmleriyle bile anca rekabet eder bizim 70lerdeki filmler.
oyuncular konusuna gelirsek beğendiğim baya bi türk oyuncu var benim ama pek genç oldukları söylenemez genç olarak aklıma Alican Yücesoy ve Türkü Turan geliyor. ama cidden çok çok iyi oyuncularla dolu ülke oyunculuk konusunda yeteneksiz ve ya yetersiz sayılmayız yani ha ama mainstream türk dizilerindeki tipler evet öyleler biraz ama onun öyle olması da doğal ya.
oyunculuktan bahsetmiş iken nadir sarıbacak ile sermet yeşil'i anladan yapamiycam. şunları bi izlersin
nadir reyiz: https://www.youtube.com/watch?v=i9ZoHhB6iRE
sermet reyiz: https://www.youtube.com/watch?v=T8hBwMXg5qg

valla eğer japonlar dramı beceremiyorsa fransızlar da romantizmi beceremiyordur. ha ama sadece dizileri öyle diyosan belki bi nebze katılabilirim ama çok fazla o tarz dizilerini izlemediğim için net bi şey de diyemem şimdi. sen anlaşılan sevmeyip bırakmışsın ama 1 Litre Of Tears beni çok ciddi sarsmıştı.

10 tane shinozaki 1 tane sasaki etmez *hımmh* şimdi izledim Lotte Fit's reklamlarını ama bi yerden de tanıdık geliyo. bi ara baya bi japon reklamıa bakmıştım netten belki o zaman görmüşümdür

jojo'yu sevmedim demedim. izlemeyi istiyorum baya hatta sevecem diye düşünüyorum ama dediğim gibi yanlış zaman şu an bu anime için diyorum hep.
loading...
Loading...