mydramalist.info

ESC to close ilate
  • offline

My List

Profile

last active ~ 19 hours
sex female
located Poland
born 24 Dec, 1989
joined 27 Jan, 2011
contributions 47

Favorites

eunggeupnamnyeo TV
dakchigo: kkotminam band TV
sinsaui pumgyeok TV
eungdaphara 1997 TV
road no. 1 TV
 
Gyu Hyeon person
Jo In Seong person
Choe Jin Hyeok person
Jang Dong Geon person
So Ji Seop person
Yu A In person
 

Activity

dropped 8/32
08 Jul, 2019
completed 13/13
21 Jul, 2019
on hold 12/18
~ 3 weeks
completed 8/8
~ 3 weeks
watching 6/40
~ 5 days
planned 0/32
~ 4 days

Statistics Compatibility

10 watching  568 completed  4 on hold  28 planned  49 dropped  
659 listed titles    235.5 days watched
Compatibility too low to display
no shared titles

About

Actors:
1. Byeon Yo Han
2. Choe Jin Hyuk
3. Seo In Guk
4. Yun Gyun Sang
5. D.O.
6. Yu Yeon Seok
7. Kim Yeong Gwang

Actresses:
1. Kim Go Eun
2. Son Ye Jin
3. Lee Si Yeong
4. Seo Hyeon Jin
5. Kim Ji Won
6. Jeong So Min
7. Lee Seong Gyeong

Dramas:
1. Cheese in the Trap
2. Six Flying Dragons
3. Sing Again, Gu Hae Ra
4. Reply 1997, 1994, 1988
5. Road no.1
6. D-Day

All time favorite characters:
1. Ddang Sae (Bang Ji) / Six Flying Dragons
2. Hong Seol / Cheese in the Trap

Comments

cncll 22 Sep, 2017
Followuje, bo masz podobny gust do mojego. Bede patrzec na twoje ratingi przy wybieraniu nowych tytulow (:
dutchviola 31 Aug, 2017
You're welcome^^

Feel free to pm me if you have any questions!
sooneul 29 Aug, 2017
Hm, z Deliveryman chyba poczekam aż się skończy i jeśli wtedy nadal będziesz polecać tę dramę, to wtedy na pewno się za nią wezmę, bo aktualnie mam już za dużo rozpoczętych dram i zaczynam się nie wyrabiać :)
Co do School to właśnie ją sobie wczoraj zaczęłam i jestem po dwóch epach. Faktycznie, typowa szkolna drama, a mnie to jak najbardziej odpowiada. Uwielbiam tego nauczyciela etyki, chociaż czasami irytuje, kiedy nie ma odwagi się przeciwstawić. I co mnie trochę zaskoczyło - Sunhwa. Jak zobaczyłam, że jest w obsadzie to pomyślałam, że będzie jakąś wredną laską - uczennicą, a tu policjantka! W sumie fakt, jest już trochę za stara na bawienie się w szkołę, ale spójrzmy prawdzie w oczy - Lee Min Ho jakoś obsadzili w Heirs.
I co do Hae Jin'a: czekasz na nową dramę, w której będzie grał z Im Jinah? Bo ja z pewnością tak, ale nie wiem co mam sądzić o Nanie. Nie oglądałam z nią jeszcze (Good Wife?), ale słyszałam, że otrzymała pozytywne opinie.

I wciąż nie mogę przeboleć, że nie ma go w obsadzie Bad Guys 2 >.
sooneul 25 Aug, 2017
Oj tak, Who Are You było świetną dramą i wielkim zaskoczeniem. Chyba właśnie najlepiej nie nastawiać się na nic, bo później fajnie jak niespodziewanie okazuje się coś czymś dobrym, a nie jak np. Man to Man - niestety nie spełniła ta drama wygórowanych oczekiwań (chociaż ja osobiście oceniłam ją wysoko, bo nie miałam serca dać niższej oceny przez bromance. Co jak co, ale dzięki niemu nieźle się uśmiałam :D). No właśnie ja lubię dość te szkolne "dramaty", więc chyba jednak się skuszę i przy okazji poznam jakieś nowe twarze :) Póki co się cieszę, że przemęczyłam jakoś Bride of the Water i jeszcze zostało mi Reunited Worlds, co widzę, że ty dropnęłaś i się nie dziwię. W sumie jedyna scena na którą czekam, to chwila, gdy wszyscy się dowiedzą, że ta najmłodsza z rodzeństwa jest chora. No i Ho Bang z Jin Joo są zabawni.

A jak Deliveryman? O czym w ogóle jest ta drama? Ji Hyun z 4Minute mnie strasznie zniechęca do tej dramy :/
sooneul 25 Aug, 2017
Hej, polecasz może School 2017? Obsady prawie w ogóle nie znam, jedynie tą z Produce i Sunhwe, więc nie mam pojęcia na jakim poziomie stoi tam aktorstwo. Odkąd zaczęła się ta drama to waham się co zrobić i może w końcu Ty mi podpowiesz czy warto ją obejrzeć, czy nie.
sami00 22 Feb, 2017
Voice jest interesujące ze względu na sam plot (chociaż wiadomo że nie zawsze trzyma poziom) ale powiem Ci że same dwie główne postaci są nieco irytujące. Dużo tu Jang Hyuk'a i rozumiem Twoją niechęć do niego, ja też miłoscią do niego nie pałam. Jednak tutaj gra inną rolę, nie znoszę go w romantycznych ale tutaj jest jakaś akcja jakieś bieganie jakieś lanie mordy także troszkę lepiej go znoszę tutaj. Ja tak po prostu spróbowałam, nie mam w sumie ostatnio czasu żeby nadrobić ale do 5 odcinka było spoczko. Nie mogę powiedzieć że polecam ale jak masz chęć chociaż spróbować jeden odcinek to może się wciągniesz :)
warmlia 17 Feb, 2017
Listed you!
sami00 10 Jun, 2016
Słyszałam o tym jak ma działam 5uprise jeszcze za nim zadebiutowali ale i tak SKJ powinien to rzucić :P Całky koncept dla tej grupy jest dość zabawny muszę przyznać. Chociaż ciekawie było zobaczyć go śpiewającego haha

Ja SuJu bardzo lubiłam jak zaczynałam przygodę z Kpopem, ale Siwon zawsze wydawał mi się bardzo arogancki i nadęty, jak przerzucił się na dramy to był dla mnie mały szok ale z ciekawości obejrzałam i stwierdziłam że aktor z niego żaden i pierdziele nie oglądam go w dramach (ale i tak obejrzałam...chyba 3 - nie licząc małych ról tylko te główne). Nie lubiłam go do tego stopnia że jak pojawiał się w RM to miałam ochotę nie oglądać odcinka a jak zobaczyłam że startuje na 6 członka IC to świat mi się zawalił... ale przed moją nienawiścią uratowała go rola w She was Pretty gdzie bardzo chciałam żeby zdobył główną bohaterkę :D Był tam niesamowicie uroczy.
Yunho i Changmin tak jak mówisz jakoś Changmin lepiej wypada ale ogólnie omijam szerokim łukiem oboje. Teraz trochę przesadzę, ale mam znojome z którymi nazywamy ich D&D - Dumbo (Changmin - przez uszy) & Dumbass (nie wiem skąd się to wzięło).
loading...
Loading...